Yhteystiedot

Hallitus 2020

Anna-Riitta Pohjola, puheenjohtaja puh. 0405167927 sähköposti: pohjolaar@gmail.com osoite (tämä on myös seuran osoite): Lavansaarentie 102, 07940 Loviisa

Jarmo Piensoho, varapj., Ulkosaarten yhteistyötoimikunnan jäsen puh. 0400250889 sähköposti: jarmopiensoho@gmail.com

Anja Vihinen, sihteeri, kotisivujen ylläpito puh. 0407339067 sähköposti: anja.vihinen@kolumbus.fi

Paula Tolsa, talous- ja jäsenasiat sekä tuotemyynti puh. 0503095354 sähköposti: paula.tolsa@kymp.net

Sari Piispa-Taipale, hall. jäsen puh. 0407531174 sähköposti: piispataipale@gmail.com

Hannu Suomalainen, hall. jäsen puh. 0443422030 sähköposti: hannusuomalainenhannu@hotmail.com

Tapani Veini, hall. jäsen, Ulkosaarten yhteistyötoimikunnan jäsen puh. 0503365374

Merja Vilola, hall. jäsen puh. 0505163475 sähköposti: merja.vilola@gmail.com

Perinnetoimikunta

Anna-Riitta Pohjola, puheenjohtaja katso yhteystiedot yllä

Riitta Olli, sihteeri puh. 0505299722 sähköposti: riitta.olli@outlook.com

Aini Suomalainen puh. 0407304162 sähköposti: aini.suomalainen@gmail.com

Hannu Aatola Aatola puh. 0503401356 sähköposti: hannu.aatola@kolumbus.fi

Pirkko Talsi puh. 0443210242 sähköposti: talsipirkko@gmail.com

Johanna Roiha puh. 0456636968 sähköposti: eevakatarina@gmail.com

Soili Häkkinen puh. 0400139049 sähköposti: soili.hakkinen@gmail.com


Ulkosaarten yhteistyötoimikunta

Lavansaariseuran edustajina Ulkosaarten yhteistyötoimikunnassa ovat Jarmo Piensoho ja Tapani Veini, varalla Hannu Suomalainen.


Lavansaaren Sanomat

Vuosittain marraskuussa julkaistavan lehtemme, Lavansaaren Sanomien päätoimittaja on Johanna Roiha, puh. 0456636968, sähköposti: eevakatarina@gmail.com Toimituskuntaan kuuluu myös Aleksi Hiltunen. Toimituskunta ottaa mielellään vastaan juttuja/kuvia/jutun aiheita.